• 08338385712
  • همه‌روزه (به‌جز روزهای تعطیل) از 6:30 صبح الی 20:30 عصر

تجهیزات آزمایشگاهی

مجموعه آزمایشگاهی بوعلی، یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های غرب کشور و پیشرو در ارائه خدمات آزمایشگاهی در کرمانشاه

برخی از

تجهیزات بخش ایمونولوژی و سرولوژی

Alegria

محصول کمپانی Orgentec آلمان

قابلیت انجام 30 تست همزمان

Alegria یک دستگاه تمام‌اتوماتیک الایزا قدرتمند برای تشخیص اتوآنتی‌بادی‌ها، برای انجام بیش از 110 آزمایش مختلف ایمونولوژیک است. با بهره‌گیری از تکنولوژی SMC، هر بیمار جداگانه و با بارکد مخصوص شناسایی و مورد کنترل کیفی قرار می‌گیرد.

Chorus Trio

محصول کمپانی Diesse ایتالیا

ظرفیت 48 آزمایش در ساعت

این دستگاه تمام‌اتوماتیک مناسب برای انجام انواع تست‌های تخصصی عفونی و همچنین تست‌های بیماری‌های خود-ایمنی را با پنل گسترده و با استفاده از کیت‌های انحصاری محصول کمپانی کروز ایتالیا را است و قابلیت شناسایی 100 پارامتر را داراست.

Analyzer I-2P

محصول کمپانی Euroimmun آلمان

ظرفیت 50 آزمایش در ساعت

دستگاه الایزا پروسسور EUROIMMUN Analyzer I-2P یک دستگاه تمام‌اتوماتیک قدرتمند برای انجام سریع و دقیق کلیه تست‌های مبتنی بر تکنیک الایزا شامل آزمایش‌های تشخیص بیماری‌های عفونی، خود-ایمنی، آلرژی و غیره با بیش از 50 پارامتر است.

ALEX²

محصول کمپانی MADx اتریش

بیش از 50 آلرژن مولکولی

ALEX² نسل دوم از دستگاه‌های مبتنی بر ELISA شرکت MADx برای تست‌های آلرژی با امکان اندازه‌گیری همزمان total IgE و specific IgE است که قابلیت تشخیص 300 آلرژن را از نمونه‌های سرم و پلاسما با حجم 100 میکرولیتر را دارد.

Nephstar

محصول کمپانی Goldsite چین

جوابدهی در 15 الی 120 ثانیه

آنالایزر نفلومتر Nephstar یک دستگاه آزمایشگاهی سریع برای اندازه‌گیری کمّی HbA1C، پروتئین‌های خاص و کلیه کمپلمانها در نمونه‌های خون و ادرار است که به عنوان آنالایزر پشتیبان در مجموعه آزمایشگاهی بوعلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Minineph

محصول کمپانی Binding Site انگلستان

ظرفیت 30 آزمایش در ساعت

دستگاه Minineph یک نفلومتر با قابلیت انجام تست‌های کمّی پروتئین‌های اختصاصی با دقت و سرعت بالاست و جایگزین مناسبی برای روش‌های دستی مانند RID، و نیز به‌عنوان گزینه پشتیبان برای آنالایزرهای اصلی این بخش در آزمایشگاه است.

الایزا واشر iWO

محصول کمپانی Autobio چین

الایزا واشر iWO جز معدود دستگاه‌هایی است که از روش شستشوی Cross Wise-Aspiration استفاده می‌کند و قابلیت استفاده از چهار نوع محلول شستشو به طور همزمان و شستشو به‌صورت یک پلیت کامل یا به‌صورت استریپ به استریپ را داراست.

الایزا ریدر PHOmo

محصول کمپانی Autobio چین

دستگاه الایزا ریدر PHOmo یک دستگاه قدرتمند برای کاربردهای فتومتریک است که قابلیت انجام طیف گسترده‌ای از آزمایش‌های الایزا شامل بیماری‌های عفونی، خانواده آزمایش‌های تیروئیدی، تومور مارکرها، توکسوپلاسموز، HSV، CMV و … را داراست.

میکروسکوپ Euro Star II

محصول کمپانی Euroimmun آلمان

میکروسکوپ فلورسنت Euro Star II اختصاصاً برای ایمونوفلورسانس غیرمستقیم طراحی شده است. در این روش که حساسیت و اختصاصیت بالایی دارد، از آنتی‌بادی نشاندار با ماده فلورسنت برای شناسایی آنتی‌بادی در بیماری‌های خود-ایمن استفاده می‌شود.

iSys

محصول کمپانی IDS انگلستان

دستگاه تمام‌اتوماتیک IDS iSys یک دستگاه تخصصی برای انجام تست‌های پنل روماتولوژی با تکنیک کمی‌لومینسانس (CLIA) است و قادر به آنالیز انواع مارکرهای رشد، استخوان، غضروف و … است.

انجام دقیق آزمایش‌های مختلف عمومی و تخصصی، نیازمند تجهیز آزمایشگاه به دستگاه‌های متعدد مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها در دپارتمان‌های مختلف است. برخی از تجهیزات مجموعه بوعلی در هر بخش در اینجا آمده است.

انجام دقیق آزمایش‌های مختلف عمومی و تخصصی، نیازمند تجهیز آزمایشگاه به دستگاه‌های متعدد مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها در دپارتمان‌های مختلف است. برخی از تجهیزات مجموعه بوعلی در هر بخش در اینجا آمده است.

واتساپ