• 08338385712
  • همه‌روزه (به‌جز روزهای تعطیل) از 6:30 صبح الی 20:30 عصر

تجهیزات آزمایشگاهی

مجموعه آزمایشگاهی بوعلی، یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های غرب کشور و پیشرو در ارائه خدمات آزمایشگاهی در کرمانشاه

برخی از

تجهیزات بخش هورمون‌شناسی و غربالگری جنین

Liaison

محصول کمپانی DiaSorin آلمان

ظرفیت 180 تست در ساعت

Liaison دستگاهی قدرتمند با تکنولوژی کمی‌لومینسانس برای انواع آزمایش‌های هورمون و تست‌های فوق‌تخصصی مانند آنتی‌مولرین، تست TSH با دقت ۰٫۰۰۱ میلی‌گرم و … است.

VIDAS

محصول کمپانی bioMérieux فرانسه

ظرفیت 36 تست در ساعت

VIDAS یک دستگاه پیشرفته برای انجام انواع تست‌های هورمونی با دقت بسیار بالا با روش ELFA است که برای آزمایش‌های تیروئید، PSA، تروپونین، Pro BNP، Digoxin و … کاربرد دارد.

Cobas E411

محصول کمپانی Roche سوئیس

ظرفیت 86 تست در ساعت

Cobas E411 دستگاه تمام‌اتوماتیک با تکنولوژی ECL برای پانل هورمون، سلامت جنین، ناباروری، تومور‌مارکرها، آنمی، بیماری‌های استخوانی، قلبی، ویتامین‌ها، اورژانسی و عفونی است.

Gamma Counter 5

محصول کمپانی Diakey کره جنوبی

بیش از 4000 کانال

دستگاه Dream Gamma 5 یک سیستم تمام‌اتوماتیک دارای 5 آشکارساز، قابلیت کالیبراسیون اتوماتیک، آنالیز چند‌کاناله، و دستگاهی قدرتمند برای انجام تست‌های آنالیز اشعه گاما با دقت بالاست.

Maglumi 4000

محصول کمپانی Snibe چین

ظرفیت 280 آزمایش در ساعت

Maglumi 2000 یک دستگاه تمام‌اتوماتیک کمی‌لومینسانس برای انجام انواع آزمایش‌های هورمونی و ایمونولوژی با دقت و حساسیت بالا است و قابلیت آنالیز نمونه‌های سرم و پلاسما را داراست.

iSys

محصول کمپانی IDS انگلستان

ظرفیت انجام 120 تست در ساعت

دستگاه تمام‌اتوماتیک IDS iSys یک دستگاه تخصصی برای انجام تست‌های پنل روماتولوژی با تکنیک کمی‌لومینسانس (CLIA) است و قادر به آنالیز انواع مارکرهای رشد، استخوان، غضروف و … است.

Architect i1000SR

محصول کمپانی Abbott آمریکا

ظرفیت 100 آزمایش در ساعت

i1000SR یکی از قدرتمندترین دستگاه‌ها با قابلیت انجام انواع تست‌های تیروئیدی، هورمونی، انواع آنتی‌بادی‌ها و آنتی‌ژن‌ها، تومور مارکرها، هپاتیت، ایدز و … با روش CLIA است.

انجام دقیق آزمایش‌های مختلف عمومی و تخصصی، نیازمند تجهیز آزمایشگاه به دستگاه‌های متعدد مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها در دپارتمان‌های مختلف است. برخی از تجهیزات مجموعه بوعلی در هر بخش در اینجا آمده است.

انجام دقیق آزمایش‌های مختلف عمومی و تخصصی، نیازمند تجهیز آزمایشگاه به دستگاه‌های متعدد مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها در دپارتمان‌های مختلف است. برخی از تجهیزات مجموعه بوعلی در هر بخش در اینجا آمده است.

واتساپ