• 08338385712
  • همه‌روزه (به‌جز روزهای تعطیل) از 6:30 صبح الی 20:30 عصر

سفارش نمونه گیری در منزل

روشی ایمن، سریع و آسان برای نمونه‌گیری انواع آزمایش‌ها در کرمانشاه توسط پرسنل مجرب نمونه‌برداری مجموعه آزمایشگاهی بوعلی

سفارش نمونه‌گیری توسط آزمایشگاه بوعلی

بسیاری از افراد خصوصاً افراد سالخورده و مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای، به‌دلیل ترس از ابتلا به ویروس کرونا از مراجعه به مراکز درمانی و تشخیصی صرف‌نظر می‌کنند. اما از سوی دیگر، کنترل نکردن بیماری و درمان آن، می‌تواند سلامتی ما را به‌خطر بیاندازد. برخی نیز به‌دلیل مشغله‌های کاری، فرصت رفتن به آزمایشگاه را ندارند.

خوشبختانه برای انجام آزمایش و گرفتن نمونه برای اکثر آزمایش‌ها، نیازی به حضور در مراکز تشخیصی نیست و با سفارش نمونه‌گیری در محل، می‌توانید این کار را در فضای خانه و محل کار خود انجام دهید.

توجه

نمونه‌گیری در منزل توسط تیم بوعلی در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات 7 الی 11 صبح در شهر کرمانشاه انجام می‌گیرد.

نمونه‌گیری برای بعضی از آزمایش‌ها نیازمند رعایت شرایط و زمان خاصی نظیر ناشتایی است. اگر برای اولین بار این آزمایش را انجام می‌دهید و یا از چگونگی انجام آن مطلع نیستید، پیش از سفارش نمونه‌گیری با آزمایشگاه بوعلی تماس بگیرید و توضیحات مندرج در بخش آمادگی آزمایش را مطالعه کنید.

  • این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

مجموعه آزمایشگاهی بوعلی

یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های غرب کشور و پیشرو در ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی در استان کرمانشاه
طرف قرارداد با مجموعه کامل بیمه‌های پایه و تکمیلی
دریافت اینترنتی نتیجه آزمایش بدون مراجعه حضوری
دستورالعمل و راهنمای جمع‌آوری نمونه‌ انواع آزمایش‌ها
ملزومات، زمان و نحوه آماده شدن برای انواع تست‌ها
مزایای انجام

نمونه‌گیری در خانه و محل کار

حفظ سلامت

انجام آزمایش برای افرادی که فرصت یا امکان رفتن به آزمایشگاه را ندارند: سالمندان، خانم‌های باردار، بیماران بدحال یا مبتلا به بیماری‌های مزمن

رعایت قرنطینه

اجتناب از خروج غیرضروری از خانه در دوران همه‌گیری ویروس کرونا و عدم‌نیاز به حضور در فضاهای پرازدحام خصوصاً برای افراد بیمار و سالخورده

حفظ آرامش بیمار

بالا بردن دقت نتایج آزمایش با گرفتن نمونه از بیمار در فضای آرام منزل، به‌دور از استرس و اضطراب، و به‌دور از تهدیدات ناشی از عوامل بیماری‌زا

دقت در نمونه‌برداری

انجام نمونه‌گیری، بسته‌بندی و انتقال نمونه به آزمایشگاه توسط پرسنل مجرب آزمایشگاه بوعلی و با رعایت تمامی استانداردها و پروتکل‌های بهداشتی

سؤالات پرتکرار

نمونه‌گیری در چه روزها و ساعت‌هایی انجام می‌شود؟
همکاران ما آماده اعزام و گرفتن نمونه در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و در بازه زمانی 7 الی 11 صبح هستند. پس از دریافت و بررسی سفارش نمونه‌گیری شما، همکاران ما در پذیرش آزمایشگاه برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.
نمونه‌گیری در خانه برای چه آزمایش‌هایی قابل‌انجام است؟
نمونه‌برداری در منزل برای اکثریت قابل‌توجهی از آزمایش‌ها امکان‌پذیر است. از جمله پرکاربردترین این آزمایش‌ها:
○ آزمایش چکاپ
○ آزمایش‌های تیروئیدی و انواع آزمایش‌های هورمونی
○ آزمایش کلسترول، تری‌گلیسرید و آنزیم‌های کبدی
○ آزمایش پتاسیم، سدیم، آهن، کلسیم، فسفر
○ آزمایش قند ناشتا
○ آزمایش پروستات
○ آزمایش بیلیروبین
○ آزمایش اوره، کراتینین، اسید اوریک
○ آزمایش ترومبوپلاستین نسبی فاکتور انعقادی خون
○ آزمایش آنالیز ادرار و کشت ادرار
○ آزمایش شمارش کامل سلول‌های خون
و بسیاری دیگر از آزمایش‌ها.
← توجه: برای اطمینان از قابلیت انجام این کار برای آزمایش تجویز شده برای شما، می‌توانید با شماره تلفن‌های 08338385712 و 08338385718 با ما تماس بگیرید.
چه مراکز و افرادی اجازه نمونه‌گیری در منزل دارند؟
یکی از نکات مهم در حفظ دقت آزمایش، نحوه گرفتن نمونه آزمایش، مدیریت و نقل و انتقال آن است و از این رو لازم است این کار توسط مراکز و پرسنل دارای مجوز، و با نظارت دقیق آزمایشگاه مربوطه انجام شود.
نمونه‌گیری از بیماران باید در شرایط اصولی و بهداشتی، با لوله‌های آزمایشگاهی ضد‌عفونی‌شده، و رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و نمونه گرفته‌شده در داخل ظروف استاندارد و در بازه زمانی صحیح به آزمایشگاه انتقال یابد.
← توجه: انجام نمونه‌گیری توسط افراد متفرقه و فاقد تجربه و صلاحیت لازم، می‌تواند موجب تداخل در آزمایش و اعلام نتیجه اشتباه شده و سلامتی شما را به خطر بیاندازد. پیش از سفارش نمونه‌گیری، حتماً در این باره اطمینان حاصل کنید.
آیا برای دریافت نتیجه به آزمایشگاه باید مراجعه کنم؟
پس از تکمیل آزمایش در آزمایشگاه بوعلی، برای گرفتن نتیجه آزمایش نیازی به مراجعه حضوری نیست. برای این کار می‌توانید با مراجعه به بخش جوابدهی آنلاین و وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه، نتیجه این آزمایش و آزمایش‌های قبلی که در مجموعه بوعلی انجام داده‌اید را دریافت کنید.
واتساپ